Дата и время English German Russian Ukrainian Yiddish
 
 
Кафедра реабілітації та нетрадиційної медицини ЛНМУ імені Данила Галицького
ЛНМУ ім.Д.Галицького, кафедра реабілітації і нетрадиційної медицини, Трускавецька філія

новини || заголовки || архіви || пошук


Надмірно швидке прийом їжі може спровокувати важку хворобу

При тривалому пережовуванні їжі людина може не тільки уникнути проблем з роботою органів травлення, але і діабету. Литовські вчені з'ясували, що люди, які швидко їдять, не пережовуючи ретельно великі шматки їжі, в 2,5 рази більше схильні до набору зайвої ваги і діабету другого типу.

13.05.2016 від nachmed

Діабет поділили на «розумний» і «спортивний»

Цукровий діабет другого типу, відомий також як інсулінозалежний діабет, являє собою метаболічних захворювань, пов'язане зі зниженням чутливості тканин до дії інсуліну, в результаті чого рівень глюкози в крові підвищується. Це тягне за собою зневоднення організму, дефіцит мінеральних речовин і ожиріння. На відміну від діабету першого типу захворювання виліковне при дотриманні дієти і інших рекомендацій лікаря.

Для діагностики діабету другого типу лікарі покладаються на наявність симптомів, властивих гіперглікемії (збільшення вмісту глюкози в сироватці крові), - спраги або частого сечовипускання. Також лікарі проводять лабораторні дослідження, в ході яких вимірюють рівень глюкози в крові пацієнтів до і після їди.

Однак в діагностуванні захворювання існує певна складність. Вона полягає в тому, що дві групи показників обміну глюкози, на які орієнтуються лікарі, слабо корелюють між собою.

11.05.2016 від nachmed

Лікарі-дієтологи дали 9 рад для діабетиків

Поради для діабетиків допоможуть врегулювати щоденне харчування і правильно складати меню на кожен день.

Складайте меню.

Щотижня виділяйте кілька хвилин на складання вашого меню. Це дозволить вам заздалегідь передбачити швидкий в приготуванні обід, поки ваш син грає в хокей, або пізню вечерю після батьківських зборів в школі.

11.05.2016 від nachmed

 
 
 
 

 

Наші партнери:   Farmacia Marchetti Dr Mario   Всесвітня федерація водолікування та кліматолікування   Всеукраїнська асоціація фізіотерапії та курортології   Hotel Mirotel Resort & Spa   Hotel Svityaz Resort & Spa    

 

Copyriht ©, Dr.V.Yatsiuk, Ph.D. & Dr.S.Fediaieva, Ph.D., 2016, Truskavets Branch Lviv National Medical University, v. 1.00
При цитуванні, копіюванні і передруку активне посилання на www.tf.truskavets.in.ua є обов'язковим.     Administrator Documentation

 

Rambler's Top100         Яндекс.Метрика