Г У Р Т О Ж И Т О К

Для курсантів, що прибувають на курси підвищення кваліфікації з інших регіонів, може бути запропоноване розміщення в нашому гуртожитку (одночасно - до 40 осіб).

Курсанти розміщуються в однокімнатних номерах на 2-х осіб (без можливості розміщення 3-го). Номери мають ремонт середньої якості, два ліжка, дві приліжкові тумбочки, шафу для одягу. В номері розміщений умивальник з холодною та гарячою водою. Загальні туалети і душеві кабіни розміщені на кожному поверсі, в холі 3-го поверху можна дивитися кабельне телебачення, скористатися праскою та гладильною дошкою. Загальні холодильники так само розміщені на поверсі.

   

   

Варість проживання встановлюється наказом ректора ЛНМУ ім.Д.Галицького і складає станом на 01.01.2016 року 25 гривень за добу за одне ліжко-місце. Для інших осіб, що не навчаються курсах підвищення кваліфікації (родичі, знайомі курсантів, що проживають з ними та ін.), вартість проживання становить 65 гривень за добу за одне ліжко-місце. Оплата - по факту заїзду.

Для курсантів (та, при потребі, супроводжуючих осіб), що бажають проживати в більш комфортних умовах, може бути запропоновано:

Розрахункова година в гуртожитку - 12.00. Оплата - по факту заїзду.

Важливо! Оскільки кількість номерів підвищеного комфорту обмежена і вони користуються підвищеним попитом у відпочивальників (раннє завчасне бронювання), адміністрація гуртожитку не гарантує можливості надання курсантам цієї категорії номерів для проживання на час навчання. При бажанні, ви можете завчасно бронювати цю категорію номерів на загальних підставах.

Всі види бронювання - безкоштовні.

При ранньому бронюванні (від 3 тижнів і більше) обов'язково необхідно підтвердити за 10 днів до заїзду по нижче вказаним телефонам свою бронь та факт заїзду на зарезервовану дату.

NB! У випадку відсутності підтвердження броні клієнтом за 10 днів до заїзду, останнє трактується як зміна планів клієнта щодо заїзду, відмова від броні, бронь автоматично анулюється, претезії не приймаються, номер передається у вільний продаж чи бронювання на загальних підставах.

Зробити бронювання на всі типи номерів (в т.ч. раннє - за 1-3 місяці до заїзду) можна по стаціонарному телефону 0 3247 6-71-01 або мобільному телефону +380 (67) 67-67-407 в робочі дні з 09.00 до 15.00 (Лідія Іванівна).

При замовленні чітко вкажіть категорію номеру (звичайний зі зручностями на поверсі, однокімнатний або двокімнатний зі зручностями в номері), дату заїзду (по можливості - приблизу годину), дату виїзду (по можливості - приблизу годину), кількість діб перебування.