Дата и время English German Russian Ukrainian Yiddish
 
 
Кафедра реабілітації та нетрадиційної медицини ЛНМУ імені Данила Галицького
ЛНМУ ім.Д.Галицького, кафедра реабілітації і нетрадиційної медицини, Трускавецька філія

новини || заголовки || архіви || пошук


Правильна вечеря для гарного сну: 6 ключових моментів

А ви знали, що те, що ми з'їдаємо перед тим, як йти спати, сильно впливає на сон? .. В Інституті біомедицини та харчування (при Університеті м Гельсінкі, Фінляндія) в цьому абсолютно впевнені, фахівці пояснюють, що калорійний і « енергетично насичений »вечерю (багатий жирами і рафінованими вуглеводами) може викликати безсоння.
Безумовно, на наш сон і повноцінний відпочинок можуть вплинути і такі чинники, як стрес, але при цьому важливо, щоб останній прийом їжі включав в себе певні поживні речовини, що сприяють глибокому і спокійного сну.
Ось, що частенько трапляється з кожним з нас: після важкого робочого дня приходимо додому втомлені і дуже голодні. Протягом цього дня поїсти вдалося мало і, що називається, «на бігу», і вечеря стає єдиною можливістю заповнити недолік і задовольнити свої потреби.
Але, звичайно, по можливості, такого стану справ слід уникати. Краще постарайтеся правильно снідати з ранку і ситно обідати, щоб шлунок не мучив вас ввечері, коли прийде час вечері.

12.05.2016 від nachmed

Очистка печени — это опасное заблуждение

Нас постоянно убеждают, что наша печень в опасности и ее надо ежедневно «защищать». Бесконечно показывают сюжеты о том, что неправильное питание, экология, стрессы и вся наша жизнь — смертельная опасность для печени. Единственное спасение — постоянно принимать гепатопротекторы («помогают печени утром, днем и вечером» и т.д.) и пить таблетки, которые якобы «очищают печень от токсинов и шлаков». Весь этот поток информации никакого отношения не имеет к научным данным и вводит потребителя в заблуждение с единственной целью — приобретения и пожизненного употребления фактически без серьезных оснований лекарственных препаратов.

11.05.2016 від nachmed

Лікарі виявили ще одну корисну властивість відпустки

Науковці стверджують, що відпустка збільшує сексуальне задоволення у представників сильної і слабкої статі.

09.05.2016 від nachmed

 
 
 
 

 

Наші партнери:   Farmacia Marchetti Dr Mario   Всесвітня федерація водолікування та кліматолікування   Всеукраїнська асоціація фізіотерапії та курортології   Hotel Mirotel Resort & Spa   Hotel Svityaz Resort & Spa    

 

Copyriht ©, Dr.V.Yatsiuk, Ph.D. & Dr.S.Fediaieva, Ph.D., 2016, Truskavets Branch Lviv National Medical University, v. 1.00
При цитуванні, копіюванні і передруку активне посилання на www.tf.truskavets.in.ua є обов'язковим.     Administrator Documentation

 

Rambler's Top100         Яндекс.Метрика